25 Листопада, 2021 р., 12:25
Система БПД запускає спеціалізований чат – https://t.me/vulnerableua_bot  для надання первинної правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення. З якими проблемами туди можна звертатись?
23 Вересня, 2021 р., 12:45
цільового використання аліментів на дитину  .  Контроль за цільовим витрачанням аліментів здійснюють органи опіки та піклування шляхом проведення інспекційних відвідувань одержувача аліментів. Безпосереднє проведення інспекційного відвідування покладається на службу у справах дітей відповідної районної держадміністрації, виконавчого органу  сільської, селищної ради об'єднаної територіальної громади за місцем проживання одержувача аліментів із залученням (за потреби) інших посадових осіб суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю (психолог, соціальний педагог, фахівець із соціальної роботи). Кількість посадових осіб, що проводять інспекційне відвідування, не може бути меншою ніж дві особи.
15 Вересня, 2021 р., 08:44
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено реконструкцію КНП «Коростенська ЦМЛ КМР» з будівництвом Хірургічного корпусу (1 пусковий комплекс – приймальне відділення екстреної медичної допомоги). Згідно з проєктом проведено реконструкцію частини приміщень першого та підвального поверху 2-поверхової будівлі під відділення екстреної медичної допомоги. У проєкт включено ізолятор з окремим входом, пандуси, ґанки, внутрішнє оздоблення приміщень. Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту – 17092,294 тис. грн. Підрядник – ПП «Елітбуд-1».
08 Вересня, 2021 р., 09:35
У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.
30 Серпня, 2021 р., 16:48
30 серпня за участю голови Житомирської обласної адміністрації  Віталія Бунечка, голови Житомирської райдержадміністрації  Юрія Денисовця та народного депутата України Арсенія Пушкаренко відбулось відкриття одразу двох об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» у Старосілецькій та Коростишівській громадах Житомирської області.
28 Серпня, 2021 р., 08:33
У 2021 році до переліку об’єктів програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено проведення реконструкції у Житомирському обласному онкологічному диспансері.
27 Серпня, 2021 р., 16:43
На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко під час пресконференції 26 серпня.
27 Серпня, 2021 р., 10:48
Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк ознайомилася з відреставрованою будівлею Магістрату в Житомирі.
27 Серпня, 2021 р., 08:32
Поблизу міста Чуднів триває зведення шляхопроводу над залізничними коліями. Споруда розташована на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, ремонт якої здійснюється за програмою Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Укравтодор.
25 Серпня, 2021 р., 10:00
Із нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України на Житомирщині відбувається низка тематичних заходів та знакових подій.