Корнинська територіальна громада

21 Вересня, 2021 р., 11:59
Шановні  жителі Корнинської ТГ!

03 Серпня, 2021 р., 10:23
проведення громадських слухань щодо обговорення  документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2542 га. за адресою  смт Корнин   вул. Соборна Попільнянського району Житомирської області, що перебуває в постійному користуванні Релігійної громади УПЦ (Корнинська парафія) з метою будівництва Хрестовоздвиженського храму.

05 Липня, 2021 р., 11:51
Про проведення громадських слухань щодо обговорення  документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0664 га. за адресою  смт Корнин   вул. Соборна Попільнянського району Житомирської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
11 Червня, 2021 р., 16:28
Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 14.06.2021 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста з юридичної, кадрової роботи.
21 Травня, 2021 р., 12:57
Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 21.05.2021 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліста Служби у справах дітей Корнинської селищної ради.
08 Лютого, 2021 р., 11:11
Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 08.02.2021 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника Служби у справах дітей Корнинської селищної ради.
31 Грудня, 2020 р., 12:08