Дитячі шкільні табори

1 червня в дитячих таборах Корнинської об’єднаної територіальної громади відбулися заходи присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Працівники будинку творчості, відділу освіти, культури, молоді та спорту, відділу охорони здоров’я та соціальної сфери Корнинської селищної ради привітали юних учасників заходу та влаштували свято - « Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

Сьогодні природа подарувала теплий сонячний день для влаштування тематичних заходів на тему:«Дитино ти єдина, знай свої права»,  казкової вікторини «Порушення прав героїв з казок», «Згадай казку», гра «Так чи ні» та творчого завдання « Добрий міліціонер». Діти мали змогу взяти участь у цікавих та веселих конкурсах і вікторинах, де проявили свої знання щодо правового захисту сім’ї та дитинства, отримали заохочувальні призи і подарунки.

Цей день – не тільки веселі свята для малечі, а й нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму та добробуту в ньому