18 Серпня, 2021 р., 13:01
У Житомирській області триває реалізація соціально значущих проєктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Нагадаємо, що у 2021 році до переліку об’єктів програми включено проведення реконструкції у Житомирі обласного онкодиспансеру.
18 Серпня, 2021 р., 12:57
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.
18 Серпня, 2021 р., 12:42
У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на 6-ти ділянках автодороги Н-03 Житомир – Чернівці у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дорожнього покриття.
18 Серпня, 2021 р., 12:38
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко спільно із головою Бердичівської РДА Людмилою Димидюк проінспектували відремонтований міст в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на автомобільній дорозі Бердичів-Вчорайше-Ружин-Городок.
05 Серпня, 2021 р., 12:30
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ, що на км 92+351 а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка, реалізовуються у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».
05 Серпня, 2021 р., 08:47
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський в обхід міста Бердичів (км 214+223). Йдеться про ділянку дороги між селами Осикове та Гришківці. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.
28 Липня, 2021 р., 16:29
У рамках програми Президента “Велике будівництво” активно тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 41+483 – км 46+483.
23 Липня, 2021 р., 13:27
22 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час робочої поїздки до Коростенського району долучився до урочистого відкриття районного будинку культури у м. Малині, який було капітально відремонтовано в рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Участь у заході також взяли народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко, представники районної та міської влади.
23 Липня, 2021 р., 10:05
22 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до відкриття дитячого садочку «Краплинка» у смт Чоповичі Коростенського району, реалізованого завдяки програмі Президента України «Велике Будівництво».
22 Липня, 2021 р., 16:01
21 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув роботу системи моніторингу за станом доріг та умовами руху Weigh in motion (WIM) поблизу с. Дідовичі Новоград-Волинського району.