Депутатськй корпус VIII скликання

С П И С О К

депутатів Корнинської селищної ради восьмого скликання

ПІБ

Виборчий округ

Данилова Олена Петрівна

1 (смт Корнин – Грушевського, Зуєва, Ірпінська, Квіткова, Київська, Лисівська, Лугова, Медична, Народицька, Нова, Піщана, Садова, Семена Палія, Соборна, Сонячна, Урожайна, Херсонська)

Мурга Ігор Володимирович

ПП «Наш край»

Патратій Володимир Сергійович

Бойко Тетяна Борисівна

2 (смт Корнин – вулиці Бузкова, Ватутіна, Гагаріна, Ганни Ткаченко, Дружби народів, Королівська, Морозівка, Свободи, Соснова, 1-го Травня, провулки Ганни Ткаченко, 1-го Травня)

Гончарук Лідія Григорівна

2(смт Корнин – вулиці Бузкова, Ватутіна, Гагаріна, Ганни Ткаченко, Дружби народів, Королівська, Морозівка, Свободи, Соснова, 1-го Травня, провулки Ганни Ткаченко, 1-го Травня)

Вдовиченко Микола Петрович

3 (смт Корнин – вулиці Воскресенська, Генерала Пилипенка, Гранітна, Дачна, Заводська, Зарічна, Карла Маркса, Личі, Лісна, Мельнична, Набережна, Нижня, Польова, Раківка, Соборна, Шкільна, провулки Гранітний, Карла Маркса, Личі, Мельничний, Мокрий, Нижній, Студентський, Фруктовий, Шкільний,

Фісунов Олександр Іванович

Марчук Олександр Васильович

ПП «Наш край»

Яцюк Світлана Анатоліївна

Кудинкін Андрій Васильович

4 (с. Корнинське – вулиці Богдана Хмельтницького, Визволителів, Горького, Житомирська, Миколаївка, Молодіжна, Незалежності, Новоселищна, Прорізна, Станційна)

Приведіон Віктор Васильович

Робенко Сергій Миколайович

ПП «Слуга народу»

Березовська Вікторія Борисівна

5(с. Корнинське – вулиці Вишнева, Джерельна, Мічуріна, Прудова, Слави, Шевченка, провулок Незалежності)

Харченко Андрій Васильович

Чечик Олександр Миколайович