24 Травня, 2023 р., 09:17
Система БПД інформує: що потрібно знати військовослужбовцям для захисту своїх прав
24 Травня, 2023 р., 09:17
Консультація юристів системи БПД:  хто може отримати відстрочку від мобілізації для догляду за родичами
24 Травня, 2023 р., 09:16
Виплату щорічної грошової допомоги учасникам війни перенесено на 24 серпня
17 Травня, 2023 р., 10:09
Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що в третій декаді травня 2023 року на території  Корнинської селищних  рад  буде  проведенна весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
14 Квітня, 2023 р., 15:24
Громадо, звертаємося до Вас із проханням не втрачати пильність і дотримуватися заходів особистої та громадської безпеки упродовж Великодніх свят.
28 Березня, 2023 р., 15:38
Верховною Радою України було ухвалено Закон України № 2120-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану”.
06 Лютого, 2023 р., 13:44
Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.
24 Січня, 2023 р., 15:38
Кабінет Міністрів України затвердив Постанову №1487 (далі – Постанова) від 30 грудня 2022 року, якою передбачається нововведення щодо правил взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
24 Січня, 2023 р., 15:36
Що необхідно знати ВПО у разі повернення до постійного місця проживання або зміни фактичного перебування
06 Січня, 2023 р., 12:15
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.