Корнинська територіальна громада

Житомирська область, Житомирський район

Новини громади

Дата: від до Скинути
 
16 Травня, 2022 р., 16:08
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ У ЗОНАХ ЯДЕРНОГО УРАЖЕННЯ
 
04 Травня, 2022 р., 16:03
19 квітня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №480 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану".
09 Лютого, 2022 р., 14:45
       На підставі положень Конституції України і Конвенції ООН про права дитини в Україні прийнято Закон "Про охорону дитинства", який визначає охорону дитинства стратегічним загальнонаціональним пріоритетом і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні  встановлює основні засади державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.
 
07 Лютого, 2022 р., 16:56
Нормативно – правова база.
 
02 Лютого, 2022 р., 11:51
У зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» (далі – Постанова), яка передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер, Державна служба України з питань праці повідомляє.
28 Січня, 2022 р., 11:34
Часто насильство виявляється як комбінація фізичної, сексуальної та емоційної образи.
13 Січня, 2022 р., 14:28
Відповідно до прийнятої Кабінетом Міністрів України постанови від 29.12.2021 № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками» Держгеокадастр розпочав процес реалізації цього пілотного проекту. На сьогодні адміністратором Державного земельного кадастру ДП «Центр ДЗК» вже розроблено та впроваджено відповідний функціонал програмного забезпечення Державного земельного кадастру, необхідний для запуску пілотного проекту.
24 Грудня, 2021 р., 14:24
День Святого Миколая!
20 Грудня, 2021 р., 16:14
Спадкування — перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Спадкоємцями можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Також спадкоємцями за заповітом можуть бути юридичні особи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь