Розпорядження голови про скликання виконкому 30.03.2021

• КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

• РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.21                                                                                                              № 8

Про скликання виконавчого

комітету селищної ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

СКЛИКАТИ засідання виконавчого комітету 30 березня 2021 року о 14 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

На порядок денний засідання виконавчого комітету винести слідуючі

питання:

1. Про  проведення робіт по благоустрою населених пунктів Корнинської  селищної територіальної громади.

2. Про затвердження Порядку використання коштів на пільгове медичне обслуговування  осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Про стан вуличного освітлення в с. Сущанка.

4. Про затвердження плану роботи виконкому селищної ради на ІІ квартал 2021 року.

5. Про виконання плану роботи виконкому селищної ради за І квартал 2021 року.

6. Про прийняття на соціальне обслуговування осіб похилого віку.

7. Про повторний розгляд звернень Денисюк А.О. щодо присвоєння

адреси об’єктам нерухомого майна.

8. Про виконання батьківських обов’язків Киричук Оленою Леонідівною  та Нацевичем Віктором Петровичем по відношенню до своїх малолітніх та неповнолітніх дітей.

9. Про розгляд в порядку контролю рішення виконкому селищної ради від 26.01.2021 року № 24 «Про постановку на облік, як таку, що потрапила в складні життєві обставини, сім’ю Стрижак Світлани Андріївни».

10. Про розгляд в порядку контролю рішення виконкому селищної ради від 26.07.2018 року № 101 «Про  організацію відповідальних  осіб по благоустрою кладовищ».

Секретар селищної ради                                                                        Л.Г.Гончарук