08 Червня, 2022 р., 08:59
4 червня кожного року у світі відзначається  Міжнародний  день безневинних (пам’яті ) дітей – жертв  агресії.
06 Червня, 2022 р., 15:08
З початку бойових дій на території України Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.
06 Червня, 2022 р., 14:25
1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.
16 Травня, 2022 р., 16:08
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ У ЗОНАХ ЯДЕРНОГО УРАЖЕННЯ
04 Травня, 2022 р., 16:03
19 квітня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №480 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану".
09 Лютого, 2022 р., 14:45
       На підставі положень Конституції України і Конвенції ООН про права дитини в Україні прийнято Закон "Про охорону дитинства", який визначає охорону дитинства стратегічним загальнонаціональним пріоритетом і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні  встановлює основні засади державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.
07 Лютого, 2022 р., 16:56
Нормативно – правова база.
02 Лютого, 2022 р., 11:51
У зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» (далі – Постанова), яка передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер, Державна служба України з питань праці повідомляє.
28 Січня, 2022 р., 11:34
Часто насильство виявляється як комбінація фізичної, сексуальної та емоційної образи.