21 Жовтня, 2020 р., 12:46
відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки  9 вересня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України, № 800 «Про внесення змін до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу».           Постанова передбачає: збільшити розміри:
19 Серпня, 2020 р., 09:30
на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування    Відповідно до статті 16 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, призначеним в установленому законом порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які позбавлені батьківського піклування. Така допомога вважається власністю дитини.    Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, не призначається у разі перебування дитини на повному державному утриманні.
14 Серпня, 2020 р., 10:59
ПРОГОЛОСУЙТЕ ТАМ, ДЕ ВИ Є!Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не має можливості проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.
19 Червня, 2020 р., 11:09
розповсюджуюється на час карантину відстрочка по виплаті кредиту мікрофінансовій установі ?
02 Червня, 2020 р., 15:55
Шановні громадяни та платники податків!
02 Червня, 2020 р., 15:51
Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що триває деклараційна кампанія 2020 року. Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік обов’язково подається, якщо громадянин отримував:
23 Квітня, 2020 р., 15:15
 Про підвищення  пенсій з 1 квітня 2020 року особам, яким виповнилося 80 років і більше
14 Квітня, 2020 р., 09:03
Порушення правил добросусідства при користуванні землею