21 Січня, 2020 р., 15:37
Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
19 Грудня, 2019 р., 10:42
Набувальна давність на земельну ділянку
22 Листопада, 2019 р., 14:07
Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.
22 Листопада, 2019 р., 14:05
Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає визначених протипоказань. Питання надання пільг працівникам донорам у випадку здачі крові та її компонентів, врегульовано Законом України «Про донорство крові та її компонентів».  Законом встановлено за обов’язок керівникам підприємств, установ, організацій безперешкодно відпускати з місця роботи, служби за їх заявами осіб, які є або виявили бажання стати донорами, у дні відповідного медичного обстеження і здавання крові та її компонентів, за винятком випадків, коли відсутність донора на його робочому місці або місці служби у ці дні може призвести до загрози життю чи здоров’ю людей, до невиконання завдань, пов’язаних із забезпеченням оборони, безпеки держави та громадського порядку, до суттєвої матеріальної шкоди або інших тяжких наслідків.
22 Листопада, 2019 р., 10:48
Корнинська громада одна із 11 громад Житомирщини, яка бере участь у проекті «Покращення якості послуг у сфері управління відходами на муніціпальному рівні в ОТГ». Цей проект реалізовує Програма «U-LEAD з Європою».
06 Листопада, 2019 р., 14:31
Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo«Субсидії: запитай та отримай відповідь».
10 Жовтня, 2019 р., 15:06

08 Жовтня, 2019 р., 10:04
До уваги жителів Корнинської ОТГ!