26 Березня, 2019 р., 09:47
декларування доходів, отриманих  у 2018 роцідекларування доходів, отриманих  у 2018 році
07 Березня, 2019 р., 09:59
ІНСТРУКЦІЯ щодо правил пожежної безпеки для виборчих дільницях
20 Лютого, 2019 р., 11:20
Проект рішеннь виконкому 26.02.2019р.
07 Лютого, 2019 р., 14:11
заборгували заробітну плату
31 Січня, 2019 р., 16:51
ПОПІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Начальник відділу Іткіна Інна Ігорівна, старший лейтенант внутрішньої служби
16 Січня, 2019 р., 15:02
За своє життя людина, а особливо людина похилого віку, неодноразово ставить для себе питання щодо необхідності складання заповіту. Заповідач має право на свій розсуд визначити зміст заповіту. Він самостійно приймає рішення щодо майна, яке буде зазначено в заповіті: кому із спадкоємців і яке майно чи його частка буде заповідано. При цьому слід враховувати, що заповіт має бути складений таким чином, щоб розпорядження заповідача не викликало незрозумілостей чи суперечок після відкриття спадщини.
18 Грудня, 2018 р., 14:06
Консультації онлайн: у Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі.
14 Грудня, 2018 р., 10:48
Впровадження Пенсійної реформи в жовтні 2017 року суттєво підвищило вимоги до кількості страхового стажу, необхідного для оформлення пенсії. У зв’язку з цим велика кількість українців позбавлена можливості вийти на заслужений відпочинок при досягненні пенсійного віку. З цієї причини українським Урядом прийнято рішення про надання тимчасової (в період з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року) соціальної допомоги пенсіонерам, яким не вистачає стажу.