02 Лютого, 2018 р., 15:40
Деклараційна кампанія - 2018 Бердичівська ОДПІ  нагадує, що з 1 січня 2018 року розпочалась Кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2017 році.
02 Січня, 2018 р., 13:57
На передодні Нового Року Корнинський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав ліцензію на провадження медичної практики http://moz.gov.ua/…/Ліцензійний%20реєс…/lp-vy-2017-12-21.pdf (44 пункт наказу МОЗУ). Також було зареєстровано опорний навчальний заклад "Корнинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І ступеня -гімназія " Корнинської селищної ради як окрему юридичну особу (витяг з реєстру).
28 Вересня, 2017 р., 15:04
ПАТРОНАТНА СІМ’Я – ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ!
27 Вересня, 2017 р., 16:37
«29 вересня 2017 року з 11 до 16 години в районі працюватиме пересувний сервісний центр МВС України. Водії матимуть змогу зареєструвати або перереєструвувати транспортні засоби, замінити посвідчення водія (включно з посвідченням єврозразка), а також оформити запити на отримання довідок про відсутність судимостей. Місце роботи сервісного центру: смт.Попільня, вул.Фомічова, 6 (колишнє приміщення МРЕВ). Робота пересувного сервісного центру проводиться кожної останньої п’ятниці місяця.»
15 Серпня, 2017 р., 14:08
Попільнянське бюро правової допомоги інформує: в Україні з 8 липня 2017 року збільшився мінімальний розмір аліментів на дитину
27 Липня, 2017 р., 16:57
Відповідно до ст. 20 закону України «Про охорону дитинства», на виконання наказу служби у справах дітей Житомирської ОДА від 01.06.2017р. № 98-ОД ‹‹ Про проведення в області профілактичних рейдів під час літніх канікул›› та згідно розпорядження селищного голови від 21.06.2017 №50 «Про затвердження графіка виїзних рейдів» з метою запобігання негативним проявам в дитячому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх, віком до 18 років, без супроводу батьків, або осіб які їх замінюють, в розважальних закладах, кафе,  на вулицях у нічний час.