17 Листопада, 2017 р., 11:07
Корнинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг Корнинської селищної ради.
17 Листопада, 2017 р., 11:01
26 Жовтня, 2017 р., 10:16
Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області оголошує конкурс на право укладання договору оренди окремих кімнат в приміщенні будинку культури в с. Корнинське:
03 Жовтня, 2017 р., 09:25
              Корнинська селищна рада з 02.10.2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – спеціаліста землевпорядника.
27 Червня, 2017 р., 10:33
Корнинські селищні бібліотеки пропонують безкоштовно усім бажаючим користуватися послугами інтернетцентру,  а саме: -    поспілкуватися з рідними , друзями, які далеко від Вас (соціальні мережі Skype, Facebook); -    отримати нову інформацію про своє хоббі; -    знайти, де можна здобути якісну освіту; -    дізнатися,  як захистити себе та рідних від хвороб; -    відстежити найсвіжіші місцеві та світові новини; -    інше.
22 Червня, 2017 р., 16:10
30 червня 2017 року з 11 до 16 години в районі працюватиме пересувний сервісний центр МВС України. Водії матимуть змогу зареєструвати або перереєструвувати транспортні засоби, замінити посвідчення водія (включно з посвідченням єврозразка), а також оформити запити на отримання довідок про відсутність судимостей. Місце роботи сервісного центру: смт.Попільня, вул.Фомічова, 6 (колишнє приміщення МРЕВ).
18 Травня, 2017 р., 15:12
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корнинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Корнинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія», що знаходиться за адресою: пров. Студентський, буд. 5, смт Корнин, Попільнянський район, Житомирська область.
28 Лютого, 2017 р., 11:38
        Корнинська селищна рада пропонує в оренду частину приміщення,
03 Лютого, 2017 р., 16:58
       Корнинська селищна рада пропонує в оренду земельну ділянку
20 Січня, 2017 р., 09:02
 « Корнинська селищна рада запрошує на постійну роботу: головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади.