Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 25.03.2020 11:45

Оголошення

Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,3600 га, розташованої в с.Лисівка по вулиці Толкачова,1 на території Корнинської селищної ради Попільнянського району Житомирської області

Мета розробки – визначення  цільового, функціонального призначення, параметрів забудови земельної ділянки по вулиці Толкачова,1 в с. Лисівка на території Корнинської селищної ради Попільнянського району  Житомирської області з метою розміщення об’єкту «Цех по переробці м’ясної та рослинної продукції потужністю до 2,0 т/добу» .

Підстава для розробки ДПТ – рішення 43 сесії VІІ скликання Корнинської селищної ради № 965 від 09.10.2019 року.

Орієнтовна площа  земельної ділянки - 0,3600 га.

Замовник розроблення ДПТКорнинська селищна рада.

Розробник детального плану території ФОП МИКИТЕНКО В.А.

Оприлюднення матеріалів ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватись з «23» березня 2020 р. по «21» квітня 2020 року за адресою: Житомирська область, Попільнянський район  смт Корнин, вул. Соборна, 19, приміщення  Корнинської селищної ради.

Орієнтовна дата проведення громадських слухань   07 квітня 2020 року о 15.00, приміщення Корнинської  селищної ради.

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Іванова Л.А.