08 Лютого, 2021 р., 11:11
Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 08.02.2021 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника Служби у справах дітей Корнинської селищної ради.
31 Грудня, 2020 р., 12:08

18 Вересня, 2020 р., 16:16
         Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 19.09.2020 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради.
03 Червня, 2020 р., 16:04
         Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області  оголошує з 03.06.2020 року конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника відділу охорони здоров’я та соціальної сфери селищної ради.
04 Травня, 2020 р., 09:34
Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.
04 Травня, 2020 р., 09:32
Школярів Житомирщини запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі дитячих малюнків «Країна моїх прав».
15 Квітня, 2020 р., 09:39
      В Корнинській селищній раді запроваджено «гарячу лінію», упродовж дії карантину, під час поширення вірусної інфекції COVID – 19, для підтримки одиноких осіб літнього віку, які через ускладнені умови не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, дезінфікуючими засобами.
15 Квітня, 2020 р., 09:38
Корнинська селищна  рада інформує,  про  створення  тимчасової
14 Квітня, 2020 р., 16:01
Корнинська селищна рада з 15.04.2020 року оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства «Корнин».