Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації - детального плану території с.Турбівка вул.Братів М’ялківських

Дата: 19.11.2021 12:58

ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації -    детального плану території  «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,2500 га кадастровий № 1824787400:02:003:0056 з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» в с.Турбівка вул.Братів Мялківських Житомирського району Житомирської області».

Мета розробки – визначення    параметрів житлової забудови земельної ділянки.

Підстава для розробки ДПТ – рішення 7 сесії VІІІ скликання Корнинської селищної ради № 228 від 27.08.2021.

Замовник розроблення ДПТ– Корнинська селищна рада.

Розробник детального плану територіїФОП Тичина Наталія Вікторівна.

Оприлюднення матеріалів вищезазначеної документації, прийом пропозицій буде здійснюватись з 19 листопада  по 21 грудня  2021 року за адресою:    смт Корнин, вул. Соборна, 19, приміщення  Корнинської селищної ради.

Громадські  слухання відбудуться   21 грудня 2021 року о 14.00, приміщення Корнинської  селищної ради.

Місцезнаходження матеріалів ДПТ: інформаційна дошка, веб сайт Корнинської селищної ради № 1824787400:02:003:0056 з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» в с.Турбівка вул.Братів М’ялківських | Корнинська територіальна громада (gromada.org.ua)

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Корнинської селищної ради.