06 Січня, 2023 р., 12:15
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.
22 Грудня, 2022 р., 12:47
Службою у справах дітей Корнинської селищної ради разом із представниками ДСНС в Житомирській області на виконання вимог наказу №25-ОД від 24.10.2022 року ССД Житомирської обласної державної адміністрації було проведено обстеження житлово – побутових умов проживання в сім’ях, які потрапили в складні життєві обставити та у вразливих соціально – незахищених сім’ях, де є діти до 18 – ти років з метою перевірки справності пічного опалення, електрообладнання в будинках, забезпечення сімей твердим паливом.
14 Листопада, 2022 р., 15:59
Розроблені Мінрегіоном матеріали розповідають про підготовку до опалювального сезону 2022/2023 в умовах війни, який стане найскладнішим в історії незалежної України, зокрема через постійні терористичні акти росії проти критичної інфраструктури.
28 Вересня, 2022 р., 16:33
30 вересня в Україні проводиться День усиновлення.
27 Вересня, 2022 р., 15:51
Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшив ефективність роботи ЦНАПів і скоротив час на обробку та перевірку документів заявників.
13 Вересня, 2022 р., 12:24
В умовах російської військової агресії, чимало громадян України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, щоденно піддаються примусу до вчинення протиправних дій, тому надзвичайно важливим є розуміння змісту статті 40 Кримінального кодексу України.
13 Вересня, 2022 р., 12:23
Чи  стягують аліменти на дитину з осіб призваних на  військову службу за призовом під час мобілізації, яким припинили нараховувати заробітну плату за основним місцем роботи?
28 Липня, 2022 р., 10:50
28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.