21 Грудня, 2023 р., 10:53
21 Грудня, 2023 р., 10:52
ЗАСТОСУНОК «МОЯ ПОДАТКОВА»
23 Листопада, 2023 р., 09:50
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНВІТО" (ТОВ "САНВІТО"; ідентифікаційний код з ЄДРПОУ: 43712263; юридична адреса: 08129, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, село Петропавлівська Борщагівка, вул.Черкаська, 26; тел.: (067) 563 83 87; електронна адреса: sanvito.llc@gmail.com; фактична адреса: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Турбівка, вул.Центральна, 31 А) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
17 Листопада, 2023 р., 15:46
18 листопада День сержанта ЗС України. Сьогодні важливо згадати, що сержанти це лідери сучасного війська, які ведуть за собою особовий склад та є ключовими командирами для рядового складу. Дякую всім сержантам за службу. Разом до перемоги. Слава сержантському корпусу! Слава Україні!» З днем сержанта ЗСУ. Головний сержант ОУВ «Волинь» Віктор КОВАЛЕНКО
17 Листопада, 2023 р., 09:26
В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.
10 Листопада, 2023 р., 12:04
Для всебічної допомоги ВПО в Україні функціонує робоча інституційна інфраструктура. Вона здійснює нормотворчу, операційну та проєктну роботу з підтримки українців.
10 Листопада, 2023 р., 12:02
На Житомирщині триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам із працевлаштуванням та інтегруванням в нових умовах.
08 Листопада, 2023 р., 10:15
У селі Кирдани відбудеться капітальний ремонт ліцею, що постраждав від військових дій. Зазначений навчальний заклад, що належить до Овруцької міської ради, зазнав ушкоджень через авіаудар у березні 2022 року. Вибух зруйнував вікна, двері та внутрішнє оздоблення.
06 Листопада, 2023 р., 14:41
Увага! Шановні жителі Житомирського району, підприємці, керівники установ та організацій!