#STOPШАХРАЙСТВО: АФЕРИСТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАТИ ГРОШІ “НА ЗСУ” ВІД ІМЕНІ ПОСАДОВЦІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 06.11.2023 14:41

Увага! Шановні жителі Житомирського району, підприємці, керівники установ та організацій!

Житомирська районна військова адміністрація продовжує отримувати повідомлення про те, що нібито від імені начальника РВА Юрія Тарасюка через ватсап, вайбер, месенджер надходять листи, повідомлення з проханням перерахувати кошти “на підтримку ЗСУ”.

Вкотре наголошуємо, що посадові особи Житомирської РВА, в тому числі начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, НЕ звертаються до жителів району, керівників установ та організацій з метою збору коштів.

Будьте уважні та перевіряйте інформацію, перш ніж перераховувати кошти!

Кожним подібним випадком шахрайства займаються правоохоронні органи. Тому просимо вас у разі наявності інформації або отримання звернення невстановлених осіб, що видають себе за посадовців Житомирської РВА, невідкладно повідомляти про такі дії правоохоронні органи!

Матеріал з сайту https://zhtrda.zht.gov.ua/stopshakhrajstvo-aferysty-namahaiutsia-zbyraty-hroshi-na-zsu-vid-imeni-posadovtsiv-zhytomyrskoi-rajonnoi-vijskovoi-administratsii/