До уваги громадян та операторів ринку Корнинської громади : вживання загиблої риби небезпечне для здоров’я!

Дата: 14.06.2023 10:52

За інформацією із офіційних джерел, внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС, через зниження рівня води розпочався масовий мор риби. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ситуація, зокрема погіршення санітарно-епідемічної, епізоотичної ситуації розвивається і на постраждалих територіях України.

Наголошуємо, що збирати таку рибу і вживати її (солити, смажити, варити  чи в’ялити) категорично заборонено! Адже є ризик захворювання на ботулізм та інші не менш небезпечні інфекційні та паразитарні хвороби. Також дана продукція може містити небезпечні для життя та здоров’я людини хімічні речовини. Жоден зі способів приготування не зробить її безпечною для вас.

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  попереджає громадян уникати купівлю риби та рибопродукції в місцях стихійної торгівлі та перевіряти інформацію щодо походження даного виду продукції під час купівлі риби на ринках, об’єктах роздрібної та оптової торгівлі.