Міжнародний день захисту дітей

Дата: 06.06.2022 14:25

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

Традиційно, з нагоди свята в Корнинській ТГ будинок творчості  провів розважальні заходи та конкурси для дітей.

За дорученням секретаря Корнинської селищної ради – Гончарук Л.Г., до Міжнародного Дня захисту дітей, Службою у справах дітей,  працівниками відділу охорони здоров’я та соціальної сфери селищної ради,  старостами сіл на території громади було відвідано сім’ї, в яких виховуються діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. З нагоди свята дітям було вручено кольорові олівці, розмальовки, засоби особистої гігієни та солодкі подарунки.

Дорогі діти! Бажаємо Вам мирного неба над головою,  щасливого дитинства, міцного здоров’я, успіхів у навчанні, світлих і неповторних вражень, нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії!

Всміхається сонце привітно й ласкаво,

Цей день на планеті хай щастям сія.

Час радісно лине, змістовно й цікаво

Добробутом повниться кожна сім’я.

Хай війни стихають від сміху дитини,

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма!