ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: СТАРТУВАЛИ РОБОТИ З ВЛАШТУВАННЯ ОСТАННЬОГО ШАРУ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ НА МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ СЛУЧ У СЕЛІ ЧИЖІВКА

Дата: 05.08.2021 12:30

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ, що на км 92+351 а/д Р-49 Васьковичі – Шепетівка, реалізовуються у рамках програми Президента  України «Велике будівництво».

Вже виконано такі роботи:

– розібрано прогонову будову;

– влаштовано фундамент;

– змонтовано балки;

– проведено армувальні роботи;

– влаштовано бетон на монолітній плиті;

– здійснено гідроізоляцію;

– влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону.

Довжина відремонтованого мосту – 102,7 погонних метрів із габаритами проїзду: 9,5 м та двома тротуарами по 0,75 м.

Наразі розпочали влаштовувати шар дорожнього одягу на штучній споруді з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у Новоград-Волинському районі триває капітальний ремонт шляху Р-49 між селами Чижівка та Наталівка, що дозволить з’єднати напрямок якісним покриттям з автодорогою міжнародного значення М-06 Київ-Чоп.

Автомобільна дорога Р-49 – шлях регіонального значення, що проходить територією Житомирської та Хмельницької областей через Васьковичі –Новоград-Волинський м Шепетівку. Протяжність на території Житомирщини – 134,2 км.

Нагадаємо, що у рамках робочої поїздки до Коростенського району Наталія Остапченко проінспектувала ряд об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Довідково. Підрядник: Представництво «SP.ZO.O.Mast – Bud». Фінасування: Державний бюджет.

Міст капітально не ремонтували більше 65 років.