Проведення громадських слухань щодо обговорення документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2542 га.

Дата: 03.08.2021 10:23

проведення громадських слухань щодо обговорення  документації детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2542 га. за адресою  смт Корнин   вул. Соборна Попільнянського району Житомирської області, що перебуває в постійному користуванні Релігійної громади УПЦ (Корнинська парафія) з метою будівництва Хрестовоздвиженського храму.

Мета розробки – визначення    параметрів забудови земельної ділянки.

Підстава для розробки ДПТ – рішення 6 сесії VІІІ скликання Корнинської селищної ради № 185 від 25.06.2021.

Замовник розроблення ДПТ– Корнинська селищна рада.

Розробник детального плану територіїЖитомирська філія інституту «НДІпроектреконструкція».

Оприлюднення матеріалів вищезазначеної документації, прийом пропозицій буде здійснюватись з 06 серпня  по 04 вересня  2021 року за адресою:    смт Корнин, вул. Соборна, 19, приміщення  Корнинської селищної ради.

Громадські  слухання відбудуться   26 cерпня 2021 року о 10.00, приміщення Корнинської  селищної ради.

Місцезнаходження матеріалів ДПТ: інформаційна дошка,веб сайт Корнинської селищної ради.Детальний план території земельної ділянки за адресою: Житомирська область, смт Корнин, вул. Соборна загальною площею 0.2542 га, що перебуває в постійному користуванні Релігійної громади УПЦ (Корнинська парафія) з метою будівництва Хрестовоздвиженськ | Корнинська територіальна громада (gromada.org.ua) )

Відповідальна особа за прийом пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Корнинської селищної ради.