ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 17.05.2021 11:22

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Керуючись статтею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Корнинська селищна рада  виносить  на публічне обговорення проекти рішень ради:

«Про встановлення місцевих податків і зборів та ставок місцевих податків і зборів на території Корнинської селищної ради на 2022 рік»;

«Про встановлення земельного податку та ставок і пільг із сплати земельного податку на території Корнинської селищної ради на 2022 рік».

Прийняття рішень з даних питань необхідно для прозорого та ефективного встановлення податків, збільшення надходжень до селищного бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

Адреса розробника проекту, до якої належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися із додатковими матеріалами:

Корнинська селищна рада, тел. 64-1-35, 64-0-19, факс 64-1-35

Офіційний сайт селищної ради kornynska-gromada.gov.ua

Поштова адреса: 13514, вул. Соборна, 19, смт Корнин  Попільнянського району Житомирської області. Електронна пошта: kornyn_sel_rada@ukr.net

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від зацікавлених осіб приймаються в надрукованому вигляді на протязі одного місяця з дня оприлюднення даного проекту рішення за вищезазначеною адресою.

Селищний голова                                                                              А.М.Мізерний