Постанова Корнинської СТВК про скликання першої сесії

Дата: 03.12.2020 16:27

Перші вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2020 року

Корнинська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району  Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Корнин  Житомирського району  Житомирської області

13 год. 00 хв.

07 грудня 2020 року                                                                                                 № 49

Про скликання першої сесії Корнинської селищної ради

Житомирського району  Житомирської області

На підставі постанови №38 від 01.11.2020 року “Про визнання обраними депутатами в багатомандатному виборчому окрузі”, №№ 1-8  від 25.11.2020 року та на підставі постанови №47 від 23.11.2020 року «Про визнання обраним депутатом в багатомандатному виборчому окрузі №4“ Про реєстрацію депутатами Корнинської селищної ради” Корнинської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району  Житомирської області, керуючись ч. 3 ст. 37, ч. 3 ст. 283 Виборчого кодексу України, ч. 4 ст. 45, ч. 2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Корнинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району  Житомирської області постановляє:

1. Скликати  першу сесію Корнинської селищної ради на 09 грудня 2020 року у приміщенні селищної ради (вул. Соборна.12  , смт Корнин) на 14:00.
  2. Уповноважити голову Корнинської селищної територіальної виборчої комісії Кумечко А. А. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Корнинської селищної ради та Корнинського селищного голови.
  3. Надати Корнинській селищній раді копії постанов про результати виборів та про реєстрацію депутатів  (постанови  №42а від 16.11.2020 року,постанови №44 від 21.11.2020 року, 48 від 03.12.2020 року та №№1-8 від 01.11.2020 р., постанови №47 від 23.11.2020 року №4).
  4. Оприлюднити дану постанову шляхом розміщення на дошці оголошень Корнинської селищної ради, на веб сайті Корнинської селищної ради.
  5. Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Корнинської селищної ради .
  6. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Корнинської селищної територіальної виборчої комісії Кумечко А.А.

Головуючий на засіданні          ____________________________            (Кумечко А.А.)

Голова Корнинської селищної                   (підпис)

територіальної виборчої комісії

М.П.