Протокол комісії ТЕБ

___________ А.М.Мізерний

18.03.2020 року

П Р О Т О К О Л  № 4

Позачергового засідання селищної комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

смт Корнин                                                                                18 березня 2020 року

Голова комісії: Мізерний А.М., селищний голова.

Присутні: члени комісії (за списком).

Запрошені: за списком.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

1. Про вжиття заходів щодо недопущення поширення на території Корнинської селищної об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-GoV-2.

Доповідачі:

Мізерний                    селищний голова, голова комісії.

Анатолій

Миколайович

Гончарук                    секретар селищної ради, заступник голови комісії.

Лідія

Григорівна

Байдюк                      державний реєстратор відділу ЦНАП селищної ради,

Сергій                        член комісії.

Вікторович

Марчук                      лісничий Корнинського лісництва, депутат селищної ради,

Олександр                 член комісії.

Васильович

ВИСТУПИЛИ:

Карпінський              начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Анатолій                    селищної ради

Леонідович

Курта                         виконуючий обов’язки старости с. Лисівка.

Юрій

Олексійович

ВИРІШИЛИ: прийняти рішення селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно).

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-GoV-2, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2020 року № 215, якою внесено зміни до постанови від 11.03.2020 року № 211:

1. На період карантину, установленого на території України, заборонити на території населених пунктів Корнинської селищної ОТГ:

1.1. проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

1.2. до 03.04.2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

2. Керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності:

2.1. забезпечити безперебійну роботу закладів роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2.2. забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та при необхідності вимірювання температури тіла безконтактним методом.

2.3. забезпечити працівників, які контактують з населенням, масками, які змінювати кожні 2-3 години з подальшим їх знищенням, дезінфікуючими засобами.

3. Керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності, які відвідують громадяни, забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції.

4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності і господарювання на час карантину:

4.1. надавати працівникам відпустки та при можливості перевести їх на дистанційну форму роботи;

4.2. призупинити проведення службових нарад з великою кількістю учасників, засідань, семінарів до поліпшення епідеміологічної ситуації.

5. Призупинити стихійну торгівлю на території населених пунктів Корнинської селищної ОТГ (торгівельні площадки, базари) до закінчення карантину.

6. Відмінити проведення сесій, у разі необхідності проводити в закритому режимі.

7. Забезпечити проведення якісної роз’яснювальної роботи з населенням на підвідомчій території.

8. Інформувати районну державну адміністрацію про стан справ щоденно до 09.00. год.

Голова комісії                                                                                       А.М.Мізерний