Консультації онлайн: у Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid

Дата: 18.12.2018 14:06
Кількість переглядів: 853

Консультації онлайн: у Житомирі презентували правничу вікіпедію - WikiLegalAid

Отримати правову консультацію онлайн віднедавна може кожна людина, головне мати доступ до інтернету. Довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня у Житомирі.

  • Це інноваційний проект системи безоплатної правової допомоги раніше був доступний лише для наших фахівців, які надавали консультації. Тепер більше 1400 консультацій з найактуальніших правових питань, з якими звертаються клієнти до системи БПД доступні кожному. WikiLegalAid допоможе підвищити правову обізнаність громадян, - наголосив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua) – інформаційна платформа, що функціонує за принципом Wikipedia. Фахівці системи БПД слідкують за її оновленням з урахуванням змін законодавства та судової практики. Цією базою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультації підготовлені так, щоб бути зрозумілими не лише фахівцям, а й людям без юридичної освіти.

  •  Довідково-інформаційна платформа WikiLegalAid проста і зручна в користуванні. Окрім консультації там є зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення, - розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

База правових консультацій була створена на основі найактуальніших та найпоширеніших питань з якими звертаються громадяни до системи БПД.

  • Приємно, що подібні ініціативи презентуються під час Всеукраїнського тижня права. Сучасні технології допомагають поширити інформацію швидко, якісно, доступно, а головне безкоштовно, - підкреслив начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар.

Як користуватися правовою платформою розповів начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Тимур Кашапов.

  • Для того щоб скористатися базою правових консультацій достатньо ввести в пошукову строку на головній сторінці «WikiLegalAid» ключове слово або частину слова (корінь слова) і поставити знак «*», що звузить пошук. Пошук видає перелік консультацій, які містяться в базі. Здійснення пошуку також можливе через структуру категорій «WikiLegalAid» за галузями права. Скориставшись таким шляхом пошуку можна побачити всі галузі права за якими містяться правові консультації в базі, - пояснив Тимур Кашапов.Фото без опису

« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь