Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 24.07.2018 12:16

Конкурс на заміщення вакантної посади

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області оголошує з 20.07.2018 року конкурс на заміщення посади посадової особи місцевого самоврядування – Державний реєстратор Корнинської селищної ради.

Вимоги до претендентів: громадянин України, освіта вища за спеціальністю правознавство, віповідає кваліфікаційним вимогам, встановленим Мінісерством юстиції України,  вільне володіння державною мовою,стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років. Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою смт Корнин, вул. Соборна, 19.

За інформацією звертатись в Корнинську селищну раду, смт Корнин, вул. Соборна, 19, контактний номер телефону: 04137-64-135, 04137-64-019.