Корнинська об’єднана територіальна громада
Попільнянський район, Житомирська область

Депутатський корпус

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ  ГОЛІВ

Корнинська селищна виборча комісія

                                      Житомирської області

                                         П О С Т А Н О В А

Від 29.03.2016 року                                                                 № 13

смт Корнин

Про офіційне оприлюднення

в місцевих друкованих засобах

масової інформації результатів

виборів Корнинського селищного

 голови та депутатівКорнинської

 селищної ради  об’єднаної

 територіальної громади

          Згідно ст. 88 Закону України “Про місцеві вибори”, селищна виборча комісія

ПОСТАНОВИЛА:

          1. Надрукувати в районній газеті “Перемога” результативиборів:

- Корнинським селищним головою об’єднаної територіальної громади обрано Мізерного Анатолія Миколайовича,   07 травня 1949 року народження, освіта вища,позапартійного, Корнинського селищного голову, який проживає в смтКорнин, висунутий шляхом самовисування.

          2. Надрукувати в районній газеті “Перемога” результати виборів депутатів Корнинської селищної радиоб’єднаноїтериторіальноїгромади.

 - Гамоцька Вікторія Михайлівна, 08.04. 1969 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна,завідуюча Корнинським

дошкільним закладом ,проживає в селищі Корнин,  висунута Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Гончарук Лідія Григорівна, 16.08.1964 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, секретар Корнинської селищної ради, проживає в

смтКорнин, висунута шляхом самовисування;

- Гордієнко Віта Сергіївна, 02.12.1994 року народження, освіта професійно-технічна,  позапартійна, тимчасово не працює, проживає в  село Лучин,

  висунута Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

 -  Жила Микола Петрович, 09.05.1967 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійний, контролер Житомир обленерго Попільня РЕМ,

проживає в смтКорнин, висунутий Попільнянською районною організацією

політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Задорожний Микола Васильович, 16.11.1965 року народження, освіта

середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює,село Лисівка висунутийшляхом самовисування;

 - Ільченко Василь Павлович, 14.01.1959 року народження, освіта вища,

   позапартійний, директор  КП «Корнин», проживає в селищі Корнин, 

   висунутий шляхом самовисування;

-Карпінський Анатолій Леонідович, 30.06.1987 року народження, освіта вища,позапартійний, вчитель Корнинської загальноосвітньої школи  I – III ступенів №2,проживає селище Корнин, висунутий Попільнянською районною організацієюполітичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Ковальчук Валентина Анатоліївна, 07.11.1958 року народження, освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонерка, проживає в смтКорнин, висунутаПопільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

 - Кравченко Лариса Павлівна, 04.01.1960 року народження, освіта вища,

  позапартійна, пенсіонерка, проживає в смтКорнин, висунута шляхом само –

  висування»;

-Кручко Руслан Васильович, 18.12.1976 року народження, освіта професійно-

технічна, позапартійний, приватний підприємець, проживає смтКорнин, висунутий Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Кушпій Ганна Петрівна, 09.02.1972 року народження, освіта середня спеціальна, член партії «ВО «Батьківщина», завідувач фельдшерсько-

акушерським пунктом с.Сущанка, проживає село Сущанка,  висунута Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Марчук Олександр Васильович, 29.03. 1971 року народження, освіта вища,

позапартійний, лісничий Корнинського лісництва, проживає смтКорнин,

висунутий шляхом само висування;

-Мервяк Михайло Олексійович, 31.01.1960 року народження, освіта вища,

 позапартійний, пенсіонер, проживає в смтКорнин,  висунутий Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Мосійчук Олена Миколаївна, 29.06.1966 року народження, освіта середня

 спеціальна, позапартійна, старший майстер Корнинської дільниці Попільнянського управління газового господарства, проживає смтКорнин,

висунута шляхом самовисування;

-Остапенко Валентин Вікторович, 28.05.1989 року народження, освіта вища,

позапартійний, бухгалтер Попільнянського кооперативного ринку, проживає

селище Корнин, висунутий шляхом само висування;

 - Павлюк Леся Василівна, 11.01.1978 року народження, освіта вища, позапартійна, зубний лікар в лікарській  амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Корнин, проживає в смтКорнин, висунута шляхом самовисування;

 - Патратій Володимир Сергійович,  05.03.1983 року народження, освіта незакінчена вища, позапартійний, приватний підприємець, проживає в смтКорнин,  висунутий шляхом самовисування;

-Федоренко Ольга Леонідівна, 17.11.1972 року народження, освіта загальна

середня, член партії  «ВО «Батьківщина», продавець магазин «Берізка»,

проживає селище Радгоспне,висунута Попільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

- Фісунов Олександр Іванович,  03.12.1970 року народження, освіта середня

 спеціальна,позапартійний, приватний підприємець, проживає в смтКорнин, 

висунутий шляхом само висування;

-Хавчук Юрій Олександрович, 14.02,1974 року народження, освіта середня

спеціальна, позапартійний, фельдшер пункту тимчасового базування екстреної

медичної допомоги та медичних катастроф, проживає село Турбівка, висунутий

шляхом само висування;

-Чех Галина Яківна, 30.04.1961 року народження, освіта середня загальна,

позапартійна, приватний підприємець, проживає село Лисівка,висунутаПопільнянською районною організацією політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

-Яцюк Світлана Анатоліївна, 26.02.1965 року народження, освіта вища,

позапартійна, пенсіонерка, проживає смтКорнин, висунута шляхом самовисування

Голова комісії   ___________________________  Кумечко А.А..