Корнинська об’єднана територіальна громада

Житомирська область, Попільнянський район

Транспортний податок на 2019 рік

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Корнинської селищної ради

Попільнянського району

Житомирської області

 

Двадцять восьма сесія                                         VІІ скликання

 

Про встановлення ставки транспортного

податку на території Корнинської селищної

ради на  2019 рік

 

         Заслухавши інформацію селищного голови Мізерного Анатолія Миколайовича, у відповідності до Податкового кодексу України, Законів України від 20.12.2016 року № 1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», від 21.12.2016 року № 1797-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

        1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані на території Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади згідно з чинним законодавством, власні легкові автомобілі.

 2. Об»єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п»яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

        3. Базою оподаткування є легковий автомобіль, з року випуску якого минуло не більше п»яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

        4. Встановити ставку транспортного податкуз розрахунку на календарний рік в розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, який є об»єктом оподаткування».

         5. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

         6. Податок сплачується за місцем реєстрації об»єктів оподаткування і зараховується до бюджету Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

         Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б)  юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

         7. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до Попільнянського відділення Бердичівської ОДПІ декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 «Податкова декларація (розрахунок) Податкового кодексу України з розбивкою річної суми рівними частками щоквартально.

            Щодо об»єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою-платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об»єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об»єкт.

          8. Дане рішення підлягає оприлюдненню на сайті Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади.

          9. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

        10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Селищний голова                                                                                А.М.Мізерний

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь