Ставки податку на майно в частині плати за землю на 2018 рік

селищної ради сьомого скликання

25.05.2017

С Т А В К И

податку на майно в частині плати за землю

на території  селищної ради

на 2018 рік

1. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 0,03% від нормативної грошової оцінки землі.

2. Для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва – 1,00% від нормативної грошової оцінки землі.

3. За земельні ділянки, які перебувають у власності громадян, суб»єктів господарювання, для провадження підприємницької діяльності – 1,00% від нормативної грошової оцінки землі.

4. Для земель залізничного транспорту та які задіяні під залізничною інфраструктурою – 1,00% від нормативної грошової оцінки одиниці площі по області.

5. За земельні ділянки, які перебувають в постійному користуванні суб»єктів господарювання державної та комунальної власності – 1,00% від нормативної грошової оцінки.

6. За земельні ділянки, які перебувають в користування юридичних осіб – 3,00% від нормативної грошової оцінки.

Секретар селищної ради                                                                        Л.Г.Гончарук