Розпорядження голови про скликання виконкому 27.03.2018

від 28.02.18                                                                                                            № 10

Про скликання виконавчого

комітету селищної ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

СКЛИКАТИ засідання виконавчого комітету 27 березня 2018 року о 14 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

На порядок денний засідання виконавчого комітету винести слідуючі питання:

1. Про роботу по благоустрою населених пунктів селищної об’єднаної територіальної громади.

2. Про план роботи виконкому селищної ради на ІІ квартал 2018 року.

3. Про прийняття на соціальне обслуговування на платній основі осіб похилого віку.

4. Розгляд заяв громадян.