Розпорядження голови про скликання виконкому 26.04.2018

від 29.03.18                                                                                                            № 13

Про скликання виконавчого

комітету селищної ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

СКЛИКАТИ засідання виконавчого комітету 26 квітня 2018 року о 14 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

На порядок денний засідання виконавчого комітету винести слідуючі питання:

1. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про посилення заходів щодо недопущення поширення на територію селищної об’єднаної територіальної громади африканської чуми свиней.

3. Про розгляд колективного звернення жителів села Лисівка щодо поточного ремонту вуличних доріг.

4.Про влаштування стоянки автотранспорту біля Корнинського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія».

5. Розгляд заяв громадян.

Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний