Розпорядження голови про скликання виконкому 19.09.2018р.

від 22.08.18                                                                                                            № 24

Про скликання виконавчого

комітету селищної ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

СКЛИКАТИ засідання виконавчого комітету 19 вересня 2018 року о 14 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

На порядок денний засідання виконавчого комітету винести слідуючі питання:

1. Про підготовку установ і організацій селищної об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

2. Про затвердження плану роботи виконкому селищної ради на ІV квартал 2018 року.

3. Про прийняття на соціальне обслуговування громадян похилого віку.

4. Про погодження місця розташування тимчасової споруди для проведення

підприємницької діяльності.