Розпорядження голови про скликання 38 сесії 19.04.2019

​​РОЗПОРЯДЖЕННЯ

cелищного голови

від 29.03.19                                                                                                            № 11

Про скликання тридцять восьмої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ тридцять восьму сесію селищної ради сьомого скликання  19.04.2019 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про Програму щодо відзначення в населених пунктах Корнинської

селищної об’єднаної територіальної громади Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних  послуг» виконавчого комітету Корнинської селищної ради.

3. Про надання дозволу на розробку комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за адресою смт Корнин, вул. Соборна.

4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

На сесію запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради, громадськість.