Розпорядження голови про скликання 37 сесії 20.03.2019

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 01.03.19                                                                                                         № 8

Про скликання тридцять сьомої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ тридцять сьому сесію селищної ради сьомого скликання  20.03.2019 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про роботу селищного голови за 2018 рік.

2. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019-2020 роки.

3. Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів.

4. Про визначення місця для розміщення нового сміттєзвалища.

5. Про огородження кладовища та сміттєзвалища.

6. Про затвердження розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік».

7. Про розгляд клопотання Коммунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Корнинської селищної ради про виділення коштів.

8. Про розгляд клопотання Попільнянської селищної ради щодо виділення коштів на утримання дітей з в Попільнянській дитячій музичній школі.

9. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

На сесію запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради, громадськість.

Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний