Розпорядження голови про скликання 34 сесії

• СЕЛИЩНА РАДА

• селищного голови

від 07.11.18                                                                                                            № 38

• скликання тридцять четвертої
  • VІІ скликання

СКЛИКАТИ тридцять четверту сесію селищної ради сьомого скликання  20.11.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про виконання селищного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

2. Про виконання Білківського сільського бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

3. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт по ремонту моста по вул. Личі в смт Корнин.

4. Про проведення робіт по освітленню моста через р. Ірпінь по дорозі Т-06-11.

5. Про виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення робіт по ремонту дороги Корнин-Лучин-Сущанка.

6. Про відповідальну особу за стан центрального кладовища в смт Корнин.

7. Про створення робочої групи для здійснення контролю за проведенням ремонту доріг на території селищної ради та спілкування з Державним агентством автомобільних доріг України, Державним агентством автомобільних доріг в Житомирській області, обласною державною адміністрацією щодо включення робіт по ремонту доріг в плани на 2019 рік.

8. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання від 20.04.2016 року № 8 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради».

9. Про виділення коштів в сумі 39352 грн Попільнянській центральній районній лікарні на придбання інсуліну хворим на цукровий діабет.

10. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

11. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

12. Про внесення змін до Білківського сільського бюджету на 2018 рік.

На сесію запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради, громадськість.

Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний