Розпорядження голови про скликання 28 сесії

від 30.05.18                                                                                                            № 18

Про скликання двадцять восьмої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ двадцять восьму сесію селищної ради сьомого скликання  26.06.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про встановлення ставки акцизного податку на території Корнинської селищної  ради на 2019 рік.

2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Корнинської селищної ради на  2019 рік.

3. Про встановлення ставки транспортного податку на території Корнинської селищної ради на  2019 рік.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

6. Про порядок відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади.

7. Про встановлення  мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Корнинської селищної ради на 2019 рік.

8. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Корнинській селищній раді на 2018-2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми соціального, економічного та культурного розвитку Корнинської селищної об»єднаної територіальної громади на 2018 рік.

10. Про затвердження плану роботи селищної ради на ІІ півріччя 2018 року.

11. Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати окремим категоріям осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у 2018 році.

12. Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту кабінетів біології та фізики Корнинського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія».

13. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

14. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.