Розпорядження голови про скликання 27 сесії

від 02.05.18                                                                                                            № 15

Про скликання двадцять сьомої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ двадцять сьому сесію селищної ради сьомого скликання  11.05.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про затвердження повноважень депутатів Корнинської селищної ради.

Доповідач: Кумечко А.А., голова Корнинської селищної виборчої комісії.

2. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання від 20.04.2016 року № 5 «Про утворення постійних комісій селищної ради та обрання складу комісій».

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

3. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради сьомого скликання від 20.04.2018 року № 8 «Про утворення виконавчого комітету селищної ради».

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

4. Про покладання обов’язків старости.

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

5. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку.

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

6. Про оплату праці виконуючого обов’язки старости.

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

7. Про реорганізацію Білківської сільської ради.

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

8. Про порядок виконання бюджету Білківської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2018 року.

Доповідач: Мізерний А.М., селищний голова.

На сесію ради запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради.