Розпорядження голови про скликання 26 сесії

від 30.03.18                                                                                                            № 14

Про скликання двадцять шостої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ двадцять шосту сесію селищної ради сьомого скликання  26.04.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про Програму щодо відзначення в населених пунктах Корнинської

селищної об’єднаної територіальної громади Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

2. Про виконання селищного бюджету за перший квартал 2018 року.

3. Про затвердження проектної докуиентації.

4. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок  на території Корнинської селищної об’єднаної територіальної громади.

5. Про передачу в користування КП «Корнин» земельної ділянки, на якій розміщеня поля фільтрації (відстійники) ПАТ «Корнинський цукровий завод».

6. Про виділення коштів з селищного бюджету на утримання футбольних команд «Корнин» та «Лисівка».

7. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

На сесію ради запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради.