Повідомення про оприлюднення на 2018 рік

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Керуючись статтею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Корнинська селищна рада  виносить  на публічне обговорення проекти рішень ради:

«Про встановлення ставок єдиного податку на території Корнинської селищної ради на 2018 рік»;

«Про встановлення ставки транспортного податку на території Корнинської селищної ради на 2018 рік»;

«Про встановлення ставки акцизного податку на території Корнинської селищної ради на 2018 рік»;

«Про встановлення ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Корнинської селищної ради на 2018 рік»;

«Про встановлення ставок податку на майно, в частині плати за землю на території Корнинської селищної ради на 2018 рік»;

«Прийняття рішень з даних питань необхідно для прозорого та ефективного встановлення податків, збільшення надходжень до селищного бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

Адреса розробника проекту, до якої належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися із додатковими матеріалами:

Корнинська селищна рада, тел. 64-1-35, 64-0-19, факс 64-1-35

Офіційний сайт селищної ради kornyn_sel_rada@ukr.net

Поштова адреса: 13514, вул. Соборна, 19, смт Корнин  Попільнянського району Житомирської області.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від зацікавлених осіб приймаються в надрукованому вигляді на протязі одного місяця з дня оприлюднення даного проекту рішення за вищезазначеною адресою.

Аналізи регуляторного впливу даних регуляторних актів та додатків до рішень сесій розміщено на офіційному сайті Корнинської селищної ради www.kornynska.gromada.org.ua

Селищний голова                                                                              А.М.Мізерний