Розпорядження голови про скликання 35 сесії

• СЕЛИЩНА РАДА

• РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.18                                                                                                            № 40

• скликання тридцять п’ятої
  • VІІ скликання

СКЛИКАТИ тридцять п’яту сесію селищної ради сьомого скликання  21.12.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про селищний бюджет на 2019 рік.

2. Про затвердження плану роботи селищної ради на І півріччя 2019 року.

3. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення робіт по ремонту перил на мостах по вул. Личі.

4. Про виділення коштів з селищного бюджету на посипання доріг спеціальною сумішшю від голольоду.

5. Про виділення коштів з селищного бюджету на придбання шкільного автобуса на умовах співфінансування.

6. Про виділення коштів на завершення робіт по проекту «Реконструкція (термомодернізація) Корнинського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімналія» по пров. Студентському, 5 в смт Корнин Попільнянського району Житомирської області».

7. Про виділення коштів з селищного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт по ремонту спортзалу в приміщенні будинку культури в с. Корнинське.

8. Про виділення коштів з селищного бюджету на придбання банера з увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

9. Про виділення коштів з селищного бюджету Попільнянській центральній районній лікарні на оплату комунальних послуг.

10. Про виділення коштів на облаштування міні-футбольного поля з м’яким покриттям на умовах співфінансування.

11. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

12. Про внесення змін до Білківського сільського бюджету на 2018 рік.

13. Про затвердження розпорядження селищного голови.

На сесію запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради, начальників відділів селищної ради, громадськість.

Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний