Розпорядження голови про скликання 25 сесії

від 01.03.18                                                                                                            № 11

Про скликання двадцять п’ятої

сесії VІІ скликання

СКЛИКАТИ двадцять п’яту сесію селищної ради сьомого скликання  29.03.2018 року. На порядок денний сесії внести питання:

1. Про роботу селищного голови за 2017 рік.

2. Про прийняття повноважень державної реєстрації до відання виконавчих органів Корнинської селищної ради.

3. Про затвердження передавального акта.

4. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги відділу охорони здоровя та соціальної сфери Корнинської селищної ради для соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян на 2018 рік.

5. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

На сесію ради запросити керівників селищних установ і організацій, виконуючих обов’язки старост, депутатів районної ради.

Селищний голова                                                                                  А.М.Мізерний