Корнинська об’єднана територіальна громада

Житомирська область, Попільнянський район

Ммінімальна вартість оренди на 2019 рік

 

УКРАЇНА

КОРНИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

          ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Двадцять восьма   сесія                                                                  VІI скликання

 

від

 

Про встановлення  мінімальної

вартості місячної оренди 1(одного)

квадратного метра загальної площі

нерухомого майна на території

Корнинської селищної ради

на 2019 рік.

 

         Відповідно ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення надходжень до селищного бюджету, відповідно до підпункту 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 „Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 09.08.2017 року № 195 „Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2018 рік ”,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Корнинської селищної ради на 2019 рік  (додається).

          2. Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Корнинської селищної ради на 2019 рік  в розмірі 8,94 грн. з ПДВ відповідно до додатку.

         3.  До мінімальної вартості місячної оренди 1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Корнинської селищної ради на 2019 рік застосовувати додаткові коефіцієнти: місцезнаходження об’єкта нерухомого майна та вид функціонального використання об’єкта нерухомого майна. Методика застосування коефіцієнтів надана у додатку.

         4. Попільнянсьому відділенню Бердичівської ОДПІ забезпечити контроль за розрахунком і сплатою  податку з доходів фізичних осіб-орендодавців нерухомого майна, формувати реєстр платників податку з доходів фізичних осіб шляхом реєстрації договорів оренди.

 5. Дане рішення підлягає оприлюдненню в засобах масової інформації та на сайті Корнинської селищної ради.

6. Надати дане рішення до Попільнянського відділення Бердичівської ОДПІ для забезпечення адміністрування та контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати цього  податку.

7. Рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

Селищний голова                                                                                 А.М.Мізерний

 

 

 

Розрахунок

мінімальної вартості місячної оренди

1(одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна

території  Корнинської селищної ради на 2019 рік

          Мінімальна сума орендного платежу за нерухоме майно визначається виходячи з мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна. Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р = Рн / (К  х 12)

де Р  – мінімальна вартість місячної оренди 1кв.м загальної площі нерухомого майна у гривнях, (грн./м2);

Рн – середня вартість 1 кв.м новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях, (грн./м2);

К  – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації (від 5 до 100 років).

Рн - відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 09.08.2017 року № 195 “Про прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2018 рік» для Житомирської  області складає 10719 грн. з ПДВ.

К  -   на території  Корнинської селищної ради складає 100 років.

        Таким чином мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, на території Корнинської селищної ради на 2019 рік складає: 10719 грн. / (100 р. х 12) = 8,94 грн. з ПДВ.

Застосовувати такі додаткові коефіцієнти:

М – місцезнаходження об’єкта нерухомого майна,  на території Корнинської селищної ради дорівнює – 1,5

Ф – функціональне використання об’єкта нерухомого майна, який у разі його використання для провадження виробничої діяльності дорівнює 2, іншої комерційної діяльності – 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб, – 1;

У разі використання додаткових коефіцієнтів мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, що надається в оренду, розраховується за такою формулою:

Р  = (Р н / (К х 12)) х М х Ф

 

 Секретар селищної   ради                                                                     Л.Г.Гончарук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь